O nas

„Wenusjanki” są inicjatywą skierowaną do kobiet aktywnych, kobiet biznesu, kobiet które wciąż chcą się rozwijać, poszerzać horyzonty, próbować nowych rzeczy. Jesteśmy zarówno dla Pań z ugruntowaną pozycją zawodową, jak i dla tych 
na początku swojej kariery zawodowej. Nasza społeczność daję inspirację, pomaga 
w nawiązywaniu kontaktów, uczy dobrych praktyk i podstaw funkcjonowania w świecie biznesu.

Wenusjanki to cykliczne konferencje dla kobiet aktywnych, które stwarzają przestrzeń do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych, integracji kobiet i przedsiębiorców oraz poszerzania światopoglądu.

Nasze konferencje wyróżnia fakt, że nie ma tradycyjnej prezentacji. Uczestniczki są świadkami rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Sprzyja to autentyczności, zmniejszeniu dystansu oraz integracji mówiącego ze słuchaczkami.

 

Poruszane tematy można podzielić na trzy obszary: biznes, lifestyle oraz inspiracja. Prawdziwa bizneswoman ma szerokie horyzonty, jest otwarta na otaczający świat i ludzi. Dlatego też wybrane zagadnienia nawiązują do jednej z idei Wenusjanek, czyli rozwijania światopoglądu kobiet. Do udziału w wydarzeniach zapraszani są przedstawiciele różnych branż, którzy opowiadają o swoich sukcesach i porażkach, metodach na zarządzanie sobą w czasie czy też pomysłach na rozwój ich firmy.

Wenusjanki obudowane są klimatem networkingu, współpracy, wsparcia i przynależności do społeczności Wenusjanek. Organizatorki przygotowują specjalne zabawy networkingowe, które pozwalają bez większych problemów nawiązać kontakt i przełamują pierwsze lody.

 

 

Organizatorem wydarzenia jest firma Come Creations Group, która zajmuje się budowaniem wizerunku firm. Poza działaniami PR, posiada w swoim portfolio własne inicjatywy, tj. Wenusjanki, KielceCom.

Nasz zespół

Organizacją i koordynacją wydarzeń zajmują się aktywne kobiety z wybranych miast Polski.
Reprezentują różne branże, instytucje lub przedsiębiorstwa.
Dzięki temu każde spotkanie jest inne i każde miasto ma swoją specyfikę.

Dorota Wawro

PR, kontakt dla mediów

Anita Kijanka

Pomysłodawczyni Wenusjanek