17
Paź

Wenusjanki – be smart! Trójmiasto, 19 września 2016

Jesienna edycja  trójmiejskiego spotkania ponownie odbyła się w eleganckiej sali Olivia Sky Club. Tym razem celem było stworzenie kameralnej przestrzeni, służącej wymianie spostrzeżeń, zadawaniu pytań i dyskusji. W jednym miejscu spotkało się 30 Pań zainteresowanych zdobyciem wiedzy z nowych dziedzin.

Pierwszą prelegentką była Pani Magdalena Dobosz-Kawałko, lekarz- dermatolog z Klinki Prof. Dobosz i Partnerzy, która odczarowała mity związane z medycyną estetyczną. Panie dowiedziały się wiele na temat tego, jak można dbać o kondycję swojej skóry  oraz jakie zabiegi są odpowiednie do konkretnych problemów czy też wieku.  Wiele emocji wywołały fakty dotyczące botoksu, który często niekorzystnie przedstawiany jest w mediach. Uczestniczki otrzymały więc rzetelną wiedzę, popartą medycznymi faktami.

W drugiej części spotkania odbyła się degustacja oraz mini – warsztaty  robienia drinków na bazie szampana G.H. Mumm. Każda z uczestniczek już na wejściu została przywitana wykwintnym Kir Royal. Ekspert od marki Pernod Ricard, Łukasz Matusiak, opowiedział wiele ciekawostek związanych z tym szlachetnym trunkiem, pokazał jak należy otwierać szampana, z czym go degustować i co wpływa na jego cenę i wartość.

I tym razem nie zabrakło rozmów i owocnych dyskusji, fajnej energii oraz pełnego emocji konkursu wizytówkowego. Uczestniczki miały na twarzach szerokie uśmiechy i podpytywały o kolejną edycję –widać było, że zmiana formuły była strzałem w dziesiątkę.

Partnerzy wydarzenia: Pernod Ricard, G.H. Mumm champagne, The Glenlivet Whisky, Prof. Dobosz i Partnerzy – Klinika Medyczna,  Restauracja Roda, Szafran i Miód, Hobbitowe Wzgórza, Olivia Sky Club, Abacosun Instytut Urody, DepilConcept Polska, Koku Sushi Oliwa,  GLOV, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Shefoot, Magazyn Sens, Express Biznesu, Magazyn Dolce Vita, Magazyn Numer 1, Madame, My3miasto.pl

focia-2

focia-5

focia-6

focia-4

focia-7