27
Wrz

Wenusjanki – be smart! Kraków, 12 września 2016

Kraków, to miasto artystów i sztuki, ale też rozwijającego się biznesu. Panie ponownie spotkały się w eleganckim Hotelu Kossak, aby podziwiać piękny widok na Wawel i dowiedzieć się jak być w życiu – smart, czyli jak sobie ułatwiać życie zawodowe i prywatne.

W trakcie tej edycji spotkania ponownie odbyły się mini-warsztaty oraz degustacja wykwintnego szampana G.H. Mumm przygotowana przez eksperta w tej dziedzinie, Łukasza Matusiaka. Nasz gość opowiedział wiele ciekawostek związanych z tym szlachetnym trunkiem, a Panie odważnie zadawały pytania i jak również dzieliły się swoją  zdobytą już wcześniej wiedzą. Zawiązała się ciekawa dyskusja dotycząca roli alkoholu w kulturze biznesowej. Uczestniczki zachwyciły się pysznym smakiem drinków przygotowanych przez naszego gościa – Kir Royal i Bellini.

Zanim jednak nasze uczestniczki rozsmakowały się w  wybornych trunkach, miały okazję porozmawiać ze znaną stylistką i „szefową wszystkich szaf” OSĄ – czyli Moniką Jurczyk. Osobista Stylistka opowiedziała o różnych typach kobiecej figury i o najważniejszych kwestiach związanych z doborem odpowiedniego stroju. Dodatkowo każda Pań mogła sprawdzić jaką ma figurę i skonsultować swoją opinię ze specjalistką. Warto było poradzić się ekspertki, która  temat ten zna od podszewki. J

Uczestniczki  były bardzo ochoczo nastawione do nowej formuły spotkania, aktywnie udzielały się w trakcie obu prelekcji. Szerokie uśmiechy pojawiające się pod koniec spotkania i pytania o to, kiedy odbędzie się następne były najlepszą recenzją!

Organizatorem konferencji Wenusjanki jest firma Come Creations Group.

Partnerzy wydarzenia: Pernod Ricard, G.H. Mumm Champagne, The Glenlivet Whisky, Osa – Osobista Stylistka, Hotel Kossak, Shefoot, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Maha Punye, Magazyn Numer 1, Madame, Magazyn Sens.

fo-8

fot-3

fot-9

fot-6

fot-5