1
Cze

X spotkanie Wenusjanek w Trójmieście – mamy mały jubileusz!

Majowe wieczory pełne są słońca, uśmiechu i radości z nadchodzącego powoli lata. Pozytywne nastroje towarzyszyły nam również w trakcie dziesiątej, jubileuszowej edycji Wenusjanek w Trójmieście. Panie znów mogły podziwiać piękny widok na Gdańsk z 12 piętra Olivia Tower, spędzić czas w miłej atmosferze, przy pysznej kawie i z innymi wyjątkowymi kobietami.

Najmocniejszym punktem spotkania są zawsze nasi prelegenci. Tym razem były to niezwykle energetyczne i silne kobiety, które opowiedziały nam o swojej drodze do sukcesu.

Pierwszym gościem była Pani Aleksandra Adamiak – dyplomowany refleksolog certyfikowany przez Instituto de Reflexologia Facial&Podal International w Barcelonie. Jest ona jedną z kilkunastu terapeutów Reflex Therapy Temprana w Polsce. W czasie rozmowy mogliśmy dowiedzieć się więcej o ważnej roli dotyku i jego wpływie na nasz organizm. Pani Aleksandra zdradziła nam również jak możemy sami, w codziennych sytuacjach walczyć ze stresem dzięki specjalnym technikom uciskania konkretnych miejsc na naszym ciele.

Naszym następnym gościem była Pani Grażyna Dobrzyńska – Prezes Zarządu i Dyrektor Finansowy Hotelu Haffner w Sopocie. Nasza rozmówczyni zdradziła nam na czym polega specyfika pracy w hotelu oraz podkreślała, jak ważni są ludzie na każdym etapie jej drogi zawodowej. Dowiedzieliśmy się, że mimo stresu i ciągłego braku wolnego czasu – praca w hotelu jest niezwykle inspirująca i na pewno nie nudna.

Na koniec o swoich doświadczeniach i drodze rozwoju opowiedziała nam Pani Ewa Sowińska – partner firmy Eso Audit, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w firmach audytorskich, będąca również  przewodniczącą Rady Programowej Fundacji Forum Mentorów. To właśnie ważna rola mentoringu oraz budowania mocnych relacji z innymi ludźmi zdominowała naszą rozmowę. Pani Ewa mocno podkreślała jak ważna jest współpraca i wzajemne wspieranie się.

Każda z Pań – mimo, że związana z inną branżą – mówiła o tym, jak ważni są ludzie i relacje na drodze naszego rozwoju, zarówno tego zawodowego, jak i prywatnego. Dlatego właśnie naszym stałym punktem jest również networking,  podczas którego Panie poznają się nawzajem, a nierzadko potem nawiązują też współprace biznesowe.

Oprócz solidnej dawki wiedzy i inspiracji nasze uczestniczki mogły napić się pysznej, włoskiej kawy od naszych stałych Partnerów – Kaffelopez. Wiele skusiło się również na słodkości od Słodkiej Akademii – babeczki i ciastka wyglądały obłędnie!

Mieliśmy też dla Pań stoisko firmy Organique, gdzie można było przetestować wspaniale pachnące  naturalne kosmetyki. A jak ktoś miał ochotę kupić sobie jakiś wyjątkowy prezent – swoje propozycje pięknej biżuterii Miglio zaprezentowała firma Sarabi- jej jedyny dystrybutor w Polsce.

Od jakiegoś czasu naszą tradycją stały się muzyczne niespodzianki. I tym razem dostarczyłyśmy naszym uczestniczkom chwil wzruszenia dzięki występowi Pani Ewy Hermann, która przepięknie zagrała na skrzypcach znane nam piosenki z filmów „50 twarzy Greya” oraz „Zamierzch”.

Cieszymy się, że po raz kolejny nasze Panie mogły naładować się pozytywną energią i dowiedzieć czegoś nowego zarówno o sobie jak i o życiu!

Organizatorem konferencji Wenusjanki jest firma Come Creations Group.

IMG_3240

IMG_2920

IMG_2977

IMG_3131

IMG_3180

IMG_3204

IMG_3019

Partnerami spotkania byli:

Sarabi, Miglio, RefMed, Qtravel, Laserina, Yellow Monday, Organique, Słodka Akademia, Różana Studio Florystyczne, She Foot, Princessa, Portret Kobiety, Revitalash, Nazwa była za długa, Natalia Peplińska Fotografia, Nata, Kobieta i Rozwód, IPMedio, Iryska, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Cafe Vergnano, Kaffelopez, Catrice, Olga Diana Jasińska

Patronami medialnymi zostali:

Redakcja miesięcznika SENS, Magazyn Numer 1, Express Biznesu, My3miasto, Magazyn Kobiet Mademoiselle, Kobieta Guru, Dolce Vita, Radio Gdańsk